Hakkımızda

İşletmemiz 2004 yılında Balıkesir Gönen’de “Bandırma Organize Sanayi Bölgesi”nde 20.000m² arazi içinde “Tel Üretimi” faaliyetinde bulunmak üzere kurulmuştur.

Yakın çevremizdeki tesis, imalatçı, toptancı kuruluşları ve de tarım ve hayvancılık uğraşısı veren bölgemiz kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için, başlangıçta 200 ton/ay kapasiteyle kurulmuş olan işletmemiz, bölgemizin bu alandaki ihtiyaç boşluğunu çok iyi değerlendirerek, kısa zamanda kapasitesini 3200 ton/ay ‘a çıkartmış ve ülkemizin bu alandaki sayılı üreticileri arasında yerini almıştır. Ayrıca Avrupa ve Afrika’da bir çok ülkeye de ihracat yapabilir duruma gelmiştir.

Kaliteli Hammadde
Nitelikli Çalışan
Titiz Çalışma

Özellikle üretiminde sıcak daldırma galvaniz tel kullanan imalatçıların ürünlerimizi tercih etmesinin en büyük nedeni, hammadde seçiminden itibaren, imalatın her safhasında, kalifiyeli çalışanlarımız ile kaliteden ödün vermeden yapmış olduğumuz çok titiz çalışmadır.

Kuruluşumuz, gelişen ileri teknolojiyi çok yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yeniliklere ve değişime açık, bölgemiz ve ülkemizin örnek kuruluşu olma özelliğini devam ettirmeye kararlıdır.


Sermetal Tel

Sermetal Tel

Kalite Belgemiz:

Courses